KONKURSS

Metsapoole Põhikool võtab konkursi korras alates 01.09.2017 tööle osalise tööajaga INGLISE KEELE ÕPETAJA.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palun saata 18.maiks aadressil kool@metsapoole.edu.ee või Metsapoole küla 86010 Häädemeeste vald Pärnumaa. Lisainfo tel 58190593.

Teade võimla kasutajatele.

Võimla alates 7.aprillist õhtuti suletud. Võimalikud tegevused ette teatamisega tel 58190593 (direktor Esta Vesik).

Ootame spordihuvilisi jälle sügisel, seniks soovime kõigile aktiivseid sportlikke ja tervislikke ettevõtmisi värskes õhus.

Koolipere ootab lapsevanemaid 29.veebruaril VÕIMLA SÜNNIPÄEVALE.

Võimlahoone pidulik avamine toimus 4 aastat tagasi, kui kalendris oli 29.veebruar, aasta oli siis 2012. Sel aastal siis kalendris ka selline kuupäev ja võimalus maja sündi tähistada täpselt õigel päeval.

Tore oleks selle kauaoodatud maja valmimist meenutada koos koolipere ja lastevanematega.

Olete kell 12 oodatud võimla saali, kus peame maha mõned lõbusad võistlused. Omavahel katsuvad jõudu 4 õpilaste võistkonda ja 1 õpetajate/lastevanemate võistkond.

Järgneb ühine koogisöömine.

Võimla jääb 29.veebruaril avatuks kuni 21.00-ni.

Kasuta ka saunas käimise võimalust.

Koolipere nimel direktor Esta Vesik

Priit Kapsta fotonäitus Metsapoolel

Metsapoole kooli võimlahoones on aprilli lõpuni üleval Ruhnu sadamavahi Priit Kapsta fotonäitus “HETKED RUHNUS”. Priit on saarlane, kes viimased 10 aastat elanud Ruhnus, ametilt sadamavaht.

Sama näitus on vaatamiseks üleval olnud  New Yorgis Eesti Majas, Brüsselis Eesti Alalises Esinduses ja Toompea lossis. Metspoole koolimajja jõudis väljapanek Priidu sõbra Kaido Vaigu eestvedamisel.

Kõik huvilised, astuge julgelt läbi, et suurepärased fotod oma silmaga üle vaadata.