Teade võimla kasutajatele.

Võimla alates 7.aprillist õhtuti suletud. Võimalikud tegevused ette teatamisega tel 58190593 (direktor Esta Vesik).

Ootame spordihuvilisi jälle sügisel, seniks soovime kõigile aktiivseid sportlikke ja tervislikke ettevõtmisi värskes õhus.

Koolipere ootab lapsevanemaid 29.veebruaril VÕIMLA SÜNNIPÄEVALE.

Võimlahoone pidulik avamine toimus 4 aastat tagasi, kui kalendris oli 29.veebruar, aasta oli siis 2012. Sel aastal siis kalendris ka selline kuupäev ja võimalus maja sündi tähistada täpselt õigel päeval.

Tore oleks selle kauaoodatud maja valmimist meenutada koos koolipere ja lastevanematega.

Olete kell 12 oodatud võimla saali, kus peame maha mõned lõbusad võistlused. Omavahel katsuvad jõudu 4 õpilaste võistkonda ja 1 õpetajate/lastevanemate võistkond.

Järgneb ühine koogisöömine.

Võimla jääb 29.veebruaril avatuks kuni 21.00-ni.

Kasuta ka saunas käimise võimalust.

Koolipere nimel direktor Esta Vesik

Priit Kapsta fotonäitus Metsapoolel

Metsapoole kooli võimlahoones on aprilli lõpuni üleval Ruhnu sadamavahi Priit Kapsta fotonäitus “HETKED RUHNUS”. Priit on saarlane, kes viimased 10 aastat elanud Ruhnus, ametilt sadamavaht.

Sama näitus on vaatamiseks üleval olnud  New Yorgis Eesti Majas, Brüsselis Eesti Alalises Esinduses ja Toompea lossis. Metspoole koolimajja jõudis väljapanek Priidu sõbra Kaido Vaigu eestvedamisel.

Kõik huvilised, astuge julgelt läbi, et suurepärased fotod oma silmaga üle vaadata.

VAHVA VAHETUNNI VAHENDID

VAHVA
VAHETUNNI
VAHENDID
Hea õpilane, kooli töötaja, lapsevanem, kooli sõber!

Sul on võimalus jõulude eel teha veel üks heategu.

Soovin, et meie kooli õpilane saaks igal vahetunnil end aktiivselt liigutada- tundides ju seda võimalust vähe ja õuesolemise aeg samuti kasin.

Koolis on tegevusteks suur võimlasaal, aga vahendeid (näit. erinevad pallid, hüppenöörid, reketid jms), mida lapsed saaksid vahetundidel liikumismängudeks kasutada, pole piisavalt kätte anda. (Eks neid ole ju ka ostetud ja saadud, aga asjadel on teadupärast omadus vananeda ja katki minna.) Ootame vahendeid või väikest rahalist annetust nende ostmiseks.

AITA MUUTA
VAHETUNNID VAHENDITEGA VAHVAMAKS!

Kogu koolipere nimel
direktor Esta Vesik
58190593
kool@metsapoole.edu.ee

KUTSE LASTEVANEMATE KOOSOLEKULE

Kolmapäeval, 18.novembril kell 15.45 ootame Teid võimlahoonesse Metsapoole Põhikooli lastevanemate koosolekule.

Päevakava:

Tervituskohv ja kook
1. Esineb eripedagoog ja nõustaja Helar Peterson, juttu tuleb väärtustest.
2. Lühike kokkuvõte eelmisest kooliaastast ja käesoleva õppeaasta korraldus.
Direktor Esta Vesik

Lastevanemate vestlused aineõpetajate ja klassijuhatajatega.

Kirjalikud teated lastega koju saadetud 5.novembril.

Kõik spordihuvilised õhtuti võimlasse!

Aeg on jälle niikaugel, et võimla teeb huvilistele uksed lahti. Soovin kõigile aktiivseid õhtuid Metsapoole spordisaalis alates 2.novembrist.

Nädala kava:

NELJAPÄEVAL PEALE TUNDE ÕPILASTE TASUTA AEG!
Esmaspäev: pallimängud kell 18.30
Teisipäev: võimlemine kell 18.00, juh. Silvi Koovit
Kolmapäev: võimlemine kell 18.15, juh.Reet Lank
Neljapäev: pallimängud kell 18.30
Reede õhtul plaanilist tegevust ei toimu, kuid piisava arvu huviliste korral võimalik üritus kokku leppida ( Esta Vesik, tel 58190593)
Hinnakirja leiad kooli kodulehelt valides INFO ja TEENUSTE LOETELU JA KEHTESTATUD HINNAD.