2017/18. õa üritused (täieneb)

ÜRITUSED 2017/18 (täieneb)

SEPTEMBER
1. Esimese koolipäeva  aktus koolipere
21. Õppepäev Wile farmis ja Hobukooli pargis 1.-9.kl
27. Sügiskross Jõulumäel 1.-7.kl
OKTOOBER
6. Õpetajate päeva tähistamine 1.-9.kl.
13. Külas Tõnu Järv 1.-9. kl
16. Viktoriin. 1.-9.kl.
17. Ugala „Võlur OZ“ 1.-9.kl
20. IT-päev 7.-9. kl
  Võistkondlik pallimängude päev 1.-9.kl
21.-30.okt. VAHEAEG
NOVEMBER
7. Rahvastepalli mv. kuni 5. kl. T
Mardi ja Halloweeni öö 5.-9.kl
10. Kooli 164.aastapäeva tähistamine: aktus, viktoriin,külas vilistlased (Madis Savi, Meelis Sepp ja Silver Mäll) 1.-9.kl.
VARIA viktoriin Pärnus (5 õpil.) 5.-9.kl.
Lastevanemate koosolek
Kadripäeva tähistamine 1.-9- kl
15. Rahvastepalli mv kuni 5. kl. P
30. I trimestri lõpp 1.-9- kl
DETSEMBER
Kuu algus Ruumidesse jõulukaunistused, jõulupost 1.-9.kl.
4. I advendi esinemine
11. II advendi esinemine
18. III advendi tähistamine
20. Jõululaat ja jõulukohvik 1.-9. kl, lapsevan.
Võistkondlik kabe- ja laua- tenniseturniir 1.-9. kl
21. Jõulukontsert, jõulukohvik 1.-9.kl., lapsevan.
22. Jõuluvanad koolis. 1.-9.kl., kodused koolieelikud
23.dets – 7.jaan. VAHEAEG
JAANUAR    
 
12. Maakonna lauatennise mv 4-9. kl
26. ? Maakonna sisekergejõustiku mv. C ja D vanuseklassidele (2006-08 s.)

 

VEEBRUAR
2 Kooliliiga mv. võrkpallis (-9. kl.)
Suusatamise talimängud Jõulumäel
6 Maakonna miniliiga mv.Pärnu-Jaagupis võrkpallis
13. Vastlapäeva tähistamine 1.-9. kl
14. Sõbrapäeva tähistamine (küpsisetortide valmistamine, sõbrapäeva post, punane-roosa stiil)
Talispordipäev koolis
23. Eesti Vabariigi 100.aastapäeva tähistamine: aktus, viktoriin 1.-9.kl

 

II trimesrti lõpp
24. veebr-4.märts VAHEAEG
MÄRTS
15. Maakonna ergomeetersõudmise mv.
12.-16. Emakeele nädal: viktoriinid, esinemised, väljapanekud, öökool 1.-9.kl.
Simman Treimani Rahvamajas, koogioksjon 1.-9.kl.
APRILL
6 Võrkpalli meistriliiga maakonna
Võistkondlik teatevõistluste päev koolis
12. VARIA viktoriini II voor Pärnus 5.-9.kl.
Ülevallaline laste laulupäev „Lauluõied“ Metsapoolel solistid
Koolieelikud vanematega koolis
20. Jüripäeva tähistamine: jooks 1.-9.kl.
Aprilli lõpp Joonistuste konkurss-näitus

 

21. apr.-1.mai VAHEAEG
MAI
 
8 Maakonna kevadkrossi mv
? Maakonna kergejõustiku meistrivõistlused
10. Emadepäeva kontsert
16. Kooli spordipäev
17.-18. Ekskursioon Võrumaale 1.-9.kl.
1.-9.kl.
24. Tutipidu
25 Maakonna algklasside
JUUNI
1. Lõpueksam – eesti k
2. Direktori vastuvõtt
5.
7. Lõpueksam – matem.
12. Viimane koolipäev 1.-8.kl.
13. Lõpueksam – valikaine
15. Lõpuaktus