Ürituste ajalugu

Jõulukohvik

Katrel Antson ja Anette Varik 9.kl.

Metsapoole kooli stiilinädal.

16.-20. novembril oli Metsapoole Põhikoolis vahva stiilinädal, kus saime proovida erinevaid ameteid ja stiile.

Esmaspäev oli riigikaitseteemaline. Arvasime, et peaksime esimeseks valima   midagi poistele, kes muidu kipuvad kõrvaltvaatajaks jääma. Sel päeval oli koolis turvaline olla, kuna kohal olid ametimehed miilitsatest  kaitseliitlasteni.

Teisipäeval näidati erinevaid ameteid. Mina arvan, et vähe oli elukutseid, mis sel päeval esindatud polnud: sekretärid, arstid ja palju-palju teisi jalutas kooli peal ringi. Isegi 3 autojuhti, kes olid nagu Matrix-i riietes, mis mulle eriti meeldis.

Kesknädal oli hipide päralt. Terve päev oli lilleline ja vahva. Keegi ei karjunud ega kurjustanud. Valitses helge meeleolu. Osalejatel olid peapaelad või kirevad riided.

Neljapäev osutus jubedaks. Tuled olid koolis kustutatud ja valitses hingematvalt  õudne meeleolu. Seal oli zombisid ja teisi koletisi. Olukord oli „verine“. „Surnud“ ja nõiad koperdasid koolis ringi.

Reedel oli asi kas rõõmus või kurb, valge või punane. Nimelt oli käsil viimane teema „Kuradid ja inglid“. Punased sarvilised seisid jumalateenijatega vastamisi.

Üldiselt võttis iga päev stiilinädalast osa vähemalt pool kooli. Üheks põhjuseks oli ka see, et kes kaasa tegid, tõid oma viktoriinivõistkonnale punkte. Iga päev valisid õpetajad välja võistkondade parimad ja andsid lisapunkte.

23. nov  loeti punktid ette.

1. koha sai Janre võistkond, kus olin ka mina. 2. koha Alvari, 3. koha Anette ja 4. Egerti meeskond.

See üritus tõi kooliellu vaheldust ja oli kõigile põnev  ning meeldejääv.

Teisi Kirimägi  8.kl.